Budynki w stolicy:Gildie

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gildie zwiększają produktywność budynków we wszystkich wioskach w gminie. Mogą one być stawiane tylko w stolicach gmin.

Gildie producentów surowców

Gildia drwali

Guild wood.png
Gildia drwali zwiększa produkcję drewna we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 100 sztuk złota i 1 flaga.

Gildia kamieniarzy

Guild stone.png
Gildia kamieniarzy zwiększa produkcję kamienia we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 300 sztuk złota i 2 flagi.

Gildia górników

Guild iron.png
Gildia górników zwiększa produkcję żelaza we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia smolarzy

Guild pitch.png
Gildia smolarzy zwiększa produkcję smoły we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildie producentów żywności

Gildia sadowników

Guild apples.png
Gildia sadowników zwiększa produkcję jabłek we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 100 sztuk złota i 1 flaga.

Gildia mleczarzy

Guild cheese.png
Gildia mleczarzy zwiększa produkcję sera we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 300 sztuk złota i 2 flagi.

Gildia hodowców świń

Guild meat.png
Gildia hodowców świń zwiększa produkcję mięsa we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 400 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia piekarzy

Guild bread.png
Gildia piekarzy zwiększa produkcję chleba we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 600 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia hodowców warzyw

Guild veg.png
Gildia hodowców warzyw zwiększa produkcję warzyw we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 400 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia rybaków

Guild fish.png
Gildia rybaków zwiększa produkcję ryb we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 300 sztuk złota i 2 flagi.

Gildia piwowarów

Guild ale.png
Gildia piwowarów zwiększa produkcję piwa we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildie producentów broni

Gildia łuczarzy

Guild bows.png
Gildia łuczarzy zwiększa produkcję łuków we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia tokarzy

Guild pike.png
Gildia tokarzy zwiększa produkcję pik we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 750 sztuk złota i 4 flagi.

Gildia płatnerzy

Guild armour.png
Gildia płatnerzy zwiększa produkcję zbroi we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 1000 sztuk złota i 5 flag.

Gildia kowali

Guild sword.png
Gildia kowali zwiększa produkcję mieczy we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 1 250 sztuk złota i 5 flag.

Gildia konstruktorów katapult

Guild catapults.png
Gildia konstruktorów katapult zwiększa produkcję katapult we wszystkich wioskach gminy i potrzeba żywności do jej ulepszenia. Początkowy koszt budowy to 1 500 sztuk złota i 7 flag.

Gildie producentów dóbr luksusowych

Gildia myśliwych

Guild ven.png
Gildia myśliwych zwiększa produkcję dziczyzny we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 300 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia stolarzy

Guild furniture.png
Gildia stolarzy zwiększa produkcję mebli we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 400 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia ludwisarzy

Guild metalware.png
Gildia ludwisarzy zwiększa produkcję wyrobów metalowych we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 400 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia krawców

Guild clothes.png
Gildia krawców zwiększa produkcję ubrań we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia winiarzy

Guild wine.png
Gildia winiarzy zwiększa produkcję wina we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia wytwórców soli

Guild salt.png
Gildia wytwórców soli zwiększa produkcję soli we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia handlarzy przyprawami

Guild spice.png
Gildia handlarzy przyprawami zwiększa produkcję przypraw we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.

Gildia handlarzy jedwabiem

Guild silk.png
Gildia handlarzy jedwabiem zwiększa produkcję jedwabiu we wszystkich wioskach gminy, a do jej ulepszenia potrzeba surowców, takich jak drewno i kamień. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 3 flagi.