Budynki w stolicy:Struktury wojskowe

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Koszary

Barracks.png
Koszary zwiększają liczebność wojsk dostępnych w stolicy. Każdy budynek koszar zwiększa maksymalną liczebność wojsk o 25 jednostek. Koszar nie można ulepszać. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota.

Sala poborowa

Peasant Conscription Hall .png
Sala poborowa umożliwia rekrutowanie uzbrojonych chłopów w stolicy po ulepszeniu tego budynku do poziomu 1. Do jego ulepszenia niezbędne są surowce, a jego zadaniem jest zwiększanie wytrzymałości uzbrojonych chłopów. Początkowy koszt budowy to 100 sztuk złota i 1 flaga.

Strzelnica

Archy Range.png
Strzelnica umożliwia rekrutowanie łuczników w stolicy gminy po ulepszeniu tego budynku do poziomu 1. Do jego ulepszenia niezbędna jest żywność, a jego zadaniem jest zwiększanie wytrzymałości łuczników. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 2 flagi.

Plac ćwiczebny pikinierów

Pikemans Drill Yard.png
Plac ćwiczebny pikinierów umożliwia rekrutowanie pikinierów w stolicy gminy po ulepszeniu tego budynku do poziomu 1. Do jego ulepszenia niezbędna jest broń, a jego zadaniem jest zwiększanie wytrzymałości pikinierów. Początkowy koszt budowy to 1 500 sztuk złota i 3 flagi.

Arena treningowa

Combat Arena.png
Arena treningowa umożliwia rekrutowanie szermierzy w stolicy gminy po ulepszeniu tego budynku do poziomu 1. Do jego ulepszenia niezbędna jest broń, a jego zadaniem jest zwiększanie wytrzymałości szermierzy. Początkowy koszt budowy to 2 000 sztuk złota i 5 flag.

Gildia inżynierów oblężniczych

Siege engineers guilde.png
Gildia inżynierów oblężniczych umożliwia konstruowanie katapult w stolicy gminy po ulepszeniu tego budynku do poziomu 1. Do jego ulepszenia niezbędne są dobra luksusowe, a jego zadaniem jest zwiększanie szybkości miotania katapult. Początkowy koszt budowy to 4000 sztuk złota i 8 flag.

Szkoła wojskowa

Military School.png
Szkoła wojskowa odblokowuje armaty, która można stawiać w zamku jako budynek obronny. Początkowy koszt budowy to 4000 sztuk złota i 5 flag.

Magazyn

Supply depot.png
Każdy magazyn nieznacznie zwiększa szybkość poruszania się wojsk wysyłanych ze stolicy gminy. Budynku nie można ulepszać, jednak można wybudować 20 budynków tego typu. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota.