Budynki w stolicy:Struktury zamkowe

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gildia architektów[edytuj | edytuj kod]

Architects Guild.png
Gildia architektów umożliwia budowanie na zamku w stolicy gminy palisad i murów kamiennych, drewnianych i kamiennych bram oraz wież, a do jej ulepszenia potrzebne są dobra luksusowe. Początkowy koszt budowy to 200 sztuk złota.

Kwatery robotnicze[edytuj | edytuj kod]

Labourers Billet.png
Kwatery robotnicze zwiększają szybkość wznoszenia budynków na zamku w stolicy gminy i nie można ich ulepszać. Można wybudować maksymalnie 20 takich kwater. Początkowy koszt budowy to 1000 sztuk złota.

Dom kasztelana[edytuj | edytuj kod]

Castellan House.png
Dom kasztelana umożliwia ulepszenie siedziby na zamku w stolicy gminy i podnoszenie skuteczności podstawowej obrony, a do jego ulepszenia potrzebne są surowce, takie jak kamień, żelazo i drewno. Początkowy koszt budowy to 500 sztuk złota i 1 flaga.

Biuro sierżanta sztabowego[edytuj | edytuj kod]

Sergeants At Arms Office.png
Biuro sierżanta sztabowego podnosi skuteczność obrony ze strony łuczników ustawionych na murach i wieżach, a także zapewnia dostęp do nowych technologii obronnych na zamku w stolicy gminy. Ponadto umożliwia budowanie wartowni w obrębie zamku, a do jego ulepszenia niezbędna jest broń. Początkowy koszt budowy to 1 000 sztuk złota i 3 flagi.

Stajnie[edytuj | edytuj kod]

Stables.png
Stajnie umożliwiają szarżę wojsk, w ramach której w czasie trwania bitwy z siedziby wyłaniają się rycerze atakujący wojska wroga. Do ulepszenia tego budynku niezbędna jest żywność. Początkowy koszt budowy to 2 000 sztuk złota i 3 flagi.

Wytwórnia wież strzelniczych[edytuj | edytuj kod]

Turret maker.png
Wytwórnia wież strzelniczych umożliwia konstruowanie wież strzelniczych na zamku w stolicy gminy oraz we wszystkich zamkach w wioskach na terenie gminy. Do jej ulepszenia niezbędna jest broń. Początkowy koszt budowy to 2500 sztuk złota i 6 flag.

Gildia kopaczy[edytuj | edytuj kod]

Tunnelers Guild .png
Gildia kopaczy umożliwia kopanie tuneli na terenie zamku w stolicy gminy oraz we wszystkich zamkach w wioskach na terenie gminy. Do ulepszenia tego budynku niezbędna jest broń. Początkowy koszt budowy to 1000 sztuk złota i 3 flagi.

Wytwórnia balist[edytuj | edytuj kod]

Ballista.png
Wytwórnia balist umożliwia konstruowanie wież z balistą na zamku w stolicy gminy oraz we wszystkich zamkach w wioskach na terenie gminy. Do ulepszenia tego budynku niezbędna jest broń. Początkowy koszt budowy to 2500 sztuk złota i 5 flag.