Często zadawane pytania:Konto Premium

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

W grze Stronghold Kingdoms nie ma kont premium. Konto, na którym w danym świecie gry użyto żetonu Premium, działa w tym świecie w trybie Premium.

Co to jest tryb Premium?

Tryb Premium można uaktywnić kupując żeton Premium, którego użycie daje graczowi dostęp do dodatkowych funkcji. Niektóre z tych funkcji są dostępne, gdy gracz wyloguje się z gry.

Kupowanie żetonów Premium

Ile kosztuje żeton Premium?

Żetony Premium kupuje się za korony Firefly. Żeton Premium na siedem (7) dni blue kosztuje 30 koron Firefly, a żeton na 30 dni blue — 100 koron Firefly.

Żetony Premium mogą być do siebie dodawane, aby przedłużyć okres działania opcji Premium. Gdy żetony są do siebie dodane, zmienią kolor na niebieski blue, a pokazywany czas zostanie uaktualniony, aby pokazywać czas dodanych do siebie żetonów.

Kupowanie żetonów Premium

By kupić żeton Premium, kliknij opcję Zdobądź żetony Premium na ekranie kart, a następnie wybierz typ żetonu, jaki chcesz kupić (na 7 lub 30 dni). Po kupieniu żetonu Premium należy go aktywować, klikając go. Żetony Premium, których jeszcze nie aktywowano można użyć w każdym ze światów. Po wykorzystaniu żeton Premium obowiązuje tylko w danym świecie, a nie w każdym ze światów. Po ukończeniu samouczka gracze otrzymują specjalny żeton Premium na dwa (2) dni.

Korzyści związane z żetonem Premium, gdy gracz jest zalogowany

Kolejka budowania
Pozwala na umieszczenie do pięciu (5) budynków w kolejce do wybudowania w wiosce. Bez aktywnego żetonu Premium w danym momencie budowany może być tylko jeden budynek.

Przenoszenie budynków
W celu uzyskania maksymalnej produkcji określonych surowców i dóbr można zmieniać położenie wszystkich budynków w wiosce z wyjątkiem ratusza. Optymalne rozplanowanie wioski ma zasadnicze znaczenie na kolejnych etapach gry, gdy gracz uzyskuje dostęp do większej liczby technologii i typów budynków.

Kolejka badań
Pozwala na umieszczenie w kolejce do pięciu (5) badań na ekranie badań. Bez aktywnego żetonu Premium w danym momencie można badać tylko jedną rzecz. Gdy najedziesz na badanie znajdujące się w kolejce badań, ukaże się informacja o jego nazwie i pozostałym czasie do ukończenia.

Przegląd wiosek
Gracze z aktywnym żetonem Premium mają dostęp do strony Przegląd wiosek, gdzie na 4 prostych ekranach wyświetlane są najważniejsze informacje o wszystkich posiadanych przez nich wioskach.

Korzyści związane z żetonem Premium, gdy gracz jest wylogowany

Gdy żeton Premium jest aktywny, przy opuszczaniu gry dostępnych jest kilka opcji, umożliwiających zautomatyzowanie gry na czas, kiedy gracz jest wylogowany. Te funkcje będą uaktywniane w odstępach od dwóch (2) do czterech (4) godzin w czasie, gdy gracz nie jest zalogowany w grze Stronghold Kingdoms™.

Automatyczny handel Umożliwia handlowanie dobrami jednego typu na targowisku w stolicy gminy, w której położona jest wioska. Ustawienie suwaka na 0% oznacza, że nie chcesz zachować żadnych dóbr tego typu, zatem w punkcie wymiany zostanie sprzedana jak największa ich ilość. Ustawienie suwaka na 100% oznacza, że chcesz zachować cały zapas tych dóbr. Z listy rozwijanej możesz wybrać typ dóbr, którymi chcesz handlować.

Automatyczny zwiad Umożliwia wysyłanie wszystkich dostępnych zwiadowców do zasobów na terenie gminy, w której położona jest wioska.

Automatyczne atakowanie Umożliwia wysyłanie wszystkich wojsk dostępnych w koszarach (nie wojsk stacjonujących w zamku) do ataku na wybrane cele (np. wilki, obozy rozbójników itp.), znajdujące się na terenie gminy, w której położona jest wioska.

Automatyczna rekrutacja Ta opcja umożliwia wybranie typów wojsk, które mają być rekrutowane automatycznie. Nowi żołnierze zostaną powołani pod warunkiem, że w wiosce dostępni będą bezrobotni chłopi, odpowiednia broń oraz wolne miejsca na jednostki. W razie wybrania rekrutacji kilku typów jednostek, preferowanym typem będzie ten, który został wybrany jako ostatni.