Często zadawane pytania:Konto Premium

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

W grze Stronghold Kingdoms nie ma kont premium. Konto, na którym w danym świecie gry użyto żetonu Premium, działa w tym świecie w trybie Premium.

Co to jest tryb Premium?[edytuj | edytuj kod]

Tryb Premium można uaktywnić kupując żeton Premium, którego użycie daje graczowi dostęp do dodatkowych funkcji. Niektóre z tych funkcji są dostępne, gdy gracz wyloguje się z gry.

Kupowanie żetonów Premium

Ile kosztuje żeton Premium?[edytuj | edytuj kod]

Żetony Premium kupuje się za korony Firefly. Żeton Premium na siedem (7) dni blue kosztuje 30 koron Firefly, a żeton na 30 dni blue — 100 koron Firefly.

Żetony Premium mogą być do siebie dodawane, aby przedłużyć okres działania opcji Premium. Gdy żetony są do siebie dodane, zmienią kolor na niebieski blue, a pokazywany czas zostanie uaktualniony, aby pokazywać czas dodanych do siebie żetonów.

Kupowanie żetonów Premium[edytuj | edytuj kod]

By kupić żeton Premium, kliknij opcję Zdobądź żetony Premium na ekranie kart, a następnie wybierz typ żetonu, jaki chcesz kupić (na 7 lub 30 dni). Po kupieniu żetonu Premium należy go aktywować, klikając go. Żetony Premium, których jeszcze nie aktywowano można użyć w każdym ze światów. Po wykorzystaniu żeton Premium obowiązuje tylko w danym świecie, a nie w każdym ze światów. Po ukończeniu samouczka gracze otrzymują specjalny żeton Premium na dwa (2) dni.

Korzyści związane z żetonem Premium, gdy gracz jest zalogowany[edytuj | edytuj kod]

Kolejka budowania
Pozwala na umieszczenie do pięciu (5) budynków w kolejce do wybudowania w wiosce. Bez aktywnego żetonu Premium w danym momencie budowany może być tylko jeden budynek.

Przenoszenie budynków
W celu uzyskania maksymalnej produkcji określonych surowców i dóbr można zmieniać położenie wszystkich budynków w wiosce z wyjątkiem ratusza. Optymalne rozplanowanie wioski ma zasadnicze znaczenie na kolejnych etapach gry, gdy gracz uzyskuje dostęp do większej liczby technologii i typów budynków.

Kolejka badań
Pozwala na umieszczenie w kolejce do pięciu (5) badań na ekranie badań. Bez aktywnego żetonu Premium w danym momencie można badać tylko jedną rzecz. Gdy najedziesz na badanie znajdujące się w kolejce badań, ukaże się informacja o jego nazwie i pozostałym czasie do ukończenia.

Przegląd wiosek
Gracze z aktywnym żetonem Premium mają dostęp do strony Przegląd wiosek, gdzie na 4 prostych ekranach wyświetlane są najważniejsze informacje o wszystkich posiadanych przez nich wioskach.

Korzyści związane z żetonem Premium, gdy gracz jest wylogowany[edytuj | edytuj kod]

Gdy żeton Premium jest aktywny, przy opuszczaniu gry dostępnych jest kilka opcji, umożliwiających zautomatyzowanie gry na czas, kiedy gracz jest wylogowany. Te funkcje będą uaktywniane w odstępach od dwóch (2) do czterech (4) godzin w czasie, gdy gracz nie jest zalogowany w grze Stronghold Kingdoms™.

Automatyczny handel Umożliwia handlowanie dobrami jednego typu na targowisku w stolicy gminy, w której położona jest wioska. Ustawienie suwaka na 0% oznacza, że nie chcesz zachować żadnych dóbr tego typu, zatem w punkcie wymiany zostanie sprzedana jak największa ich ilość. Ustawienie suwaka na 100% oznacza, że chcesz zachować cały zapas tych dóbr. Z listy rozwijanej możesz wybrać typ dóbr, którymi chcesz handlować.

Automatyczny zwiad Umożliwia wysyłanie wszystkich dostępnych zwiadowców do zasobów na terenie gminy, w której położona jest wioska.

Automatyczne atakowanie Umożliwia wysyłanie wszystkich wojsk dostępnych w koszarach (nie wojsk stacjonujących w zamku) do ataku na wybrane cele (np. wilki, obozy rozbójników itp.), znajdujące się na terenie gminy, w której położona jest wioska.

Automatyczna rekrutacja Ta opcja umożliwia wybranie typów wojsk, które mają być rekrutowane automatycznie. Nowi żołnierze zostaną powołani pod warunkiem, że w wiosce dostępni będą bezrobotni chłopi, odpowiednia broń oraz wolne miejsca na jednostki. W razie wybrania rekrutacji kilku typów jednostek, preferowanym typem będzie ten, który został wybrany jako ostatni.