Często zadawane pytania:Samouczek

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Podczas przechodzenia samouczka nie przyznano mi punktów kart[edytuj | edytuj kod]

Doszło do pewnego nieporozumienia w związku z tą częścią samouczka, w której należy kupić kartę Mała dostawa drewna za punkty kart.

Aby rozwiać wątpliwości, przedstawiamy sposób zakupu karty Mała dostawa drewna za pomocą przyznanych punktów kart:

Choose cards.png

Najpierw przejdź do dowolnego ekranu kart i kliknij widoczny u góry po prawej przycisk wyboru kart, przedstawiony tutaj z lewej strony...

Teraz wykonaj działania na tych trzech (3) ekranach...

1. Na ekranie wyboru kart widać w nawiasie +7 punktów kart (zaznaczone kolorem czerwonym na zrzucie ekranu A). Oznacza to, że masz do dyspozycji (7) punktów kart, które możesz wykorzystać tylko w ramach samouczka. Należy je wykorzystać na zakup niezbędnej karty Mała dostawa drewna. Aby kupić tę kartę, kliknij przycisk Zdobądź karty (zaznaczony kolorem niebieskim na zrzucie ekranu A).

2. Jedyną karta, jaką możesz w tym momencie kupić jest karta Mała dostawa drewna. Kliknij ją, aby ją wybrać (zaznaczona kolorem zielonym na zrzucie ekranu B).

3. Po wybraniu karta zostanie wyświetlona u góry ekranu (zaznaczona kolorem czerwonym na zrzucie ekranu C). W celu kupienia karty kliknij przycisk Kliknij tutaj, aby potwierdzić zakup! (zaznaczony kolorem niebieskim na zrzucie ekranu C).

zrzut ekranu A
zrzut ekranu B
zrzut ekranu C

Gdy już to zrobisz, możesz kontynuować samouczek.

WSKAZÓWKA: Poczekaj na sfinalizowanie zakupu — może to potrwać kilka sekund.