Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Często zadawane pytania:Ustawienia

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Edytuj awatara

Menu ustawień


Zawsze gdy gracz klika twoje imię na tablicy wyników, albo jedną z twoich wiosek, wyświetlany jest wizerunek twojego szlachcica lub szlachcianki. Wizerunek ten nazywany jest awatarem i może być edytowany na różne sposoby w obszarze Ustawienia\Edytuj awatara.


Zmień nazwę aktualnej wioski

Tutaj możesz edytować nazwę swojej aktualnej wioski. Maksymalna długość nazwy wioski to 32 znaki.

Przekształć obecną wioskę

Menu przekształcania wioski


Ta opcja pozwala na zmianę dotychczasowego typu wioski na nowy. Przekształcanie wioski usuwa z niej wszystkie budynki, zachowujesz jednak zamek, badania, złoto i punkty wiary. Po odbudowaniu składu pojawią się w nim wszystkie surowce, jakie zawierał uprzednio.

Jeśli przejmiesz wioskę, musisz poczekać dwa (2) dni, zanim będzie można ją przekształcić.

Opuść aktualną wioskę

W dowolnym momencie, pod warunkiem, że nie ma żadnych nadciągających ataków, możesz opuścić wioskę, którą posiadasz. Po opuszczeniu wioski stracisz kontrolę nad nią i nad wszystkim, co się w niej znajduje. Zachowasz jednak rangę, badania i złoto. Możesz opuścić tylko jedną (1) wioskę tygodniowo.

Jeśli jest to twoja jedyna wioska, zostanie ci przydzielona nowa, w taki sam sposób jak na początku gry. Jeśli masz więcej niż jedną (1) wioskę, nie zostanie ci automatycznie przydzielona żadna wioska. Nową wioskę musisz kupić lub przejąć.

Czat

Czat na żywo w grze jest dostępny w obszarze Ustawienia\Czat. Ekran czatu jest także dostępny na ekranie stolicy gminy/hrabstwa. Dla każdej frakcji, domu i gminy są osobne pokoje czatu. Jest również globalny czat dla całego świata gry.

Obraźliwy język

Filtr wulgarności odfiltrowuje wulgarny i obraźliwy język ze wszystkich obszarów gry, włączając pocztę, czat, gminne ogłoszenia itd.

By uzyskać więcej informacji, zobacz artykuł Opcje i ustawienia.