Często zadawane pytania:Ustawienia

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Edytuj awatara[edytuj | edytuj kod]

Menu ustawień


Zawsze gdy gracz klika twoje imię na tablicy wyników, albo jedną z twoich wiosek, wyświetlany jest wizerunek twojego szlachcica lub szlachcianki. Wizerunek ten nazywany jest awatarem i może być edytowany na różne sposoby w obszarze Ustawienia\Edytuj awatara.


Zmień nazwę aktualnej wioski[edytuj | edytuj kod]

Tutaj możesz edytować nazwę swojej aktualnej wioski. Maksymalna długość nazwy wioski to 32 znaki.

Przekształć obecną wioskę[edytuj | edytuj kod]

Menu przekształcania wioski


Ta opcja pozwala na zmianę dotychczasowego typu wioski na nowy. Przekształcanie wioski usuwa z niej wszystkie budynki, zachowujesz jednak zamek, badania, złoto i punkty wiary. Po odbudowaniu składu pojawią się w nim wszystkie surowce, jakie zawierał uprzednio.

Jeśli przejmiesz wioskę, musisz poczekać dwa (2) dni, zanim będzie można ją przekształcić.

Opuść aktualną wioskę[edytuj | edytuj kod]

W dowolnym momencie, pod warunkiem, że nie ma żadnych nadciągających ataków, możesz opuścić wioskę, którą posiadasz. Po opuszczeniu wioski stracisz kontrolę nad nią i nad wszystkim, co się w niej znajduje. Zachowasz jednak rangę, badania i złoto. Możesz opuścić tylko jedną (1) wioskę tygodniowo.

Jeśli jest to twoja jedyna wioska, zostanie ci przydzielona nowa, w taki sam sposób jak na początku gry. Jeśli masz więcej niż jedną (1) wioskę, nie zostanie ci automatycznie przydzielona żadna wioska. Nową wioskę musisz kupić lub przejąć.

Czat[edytuj | edytuj kod]

Czat na żywo w grze jest dostępny w obszarze Ustawienia\Czat. Ekran czatu jest także dostępny na ekranie stolicy gminy/hrabstwa. Dla każdej frakcji, domu i gminy są osobne pokoje czatu. Jest również globalny czat dla całego świata gry.

Obraźliwy język[edytuj | edytuj kod]

Filtr wulgarności odfiltrowuje wulgarny i obraźliwy język ze wszystkich obszarów gry, włączając pocztę, czat, gminne ogłoszenia itd.

By uzyskać więcej informacji, zobacz artykuł Opcje i ustawienia.