Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Koło

Z Stronghold Kingdoms Wiki
(Przekierowano z Obroty kołem misji)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Obroty kołem są nagrodą za ukończenie niektórych misji w grze Stronghold Kingdoms. Gracz może z nich skorzystać w dowolnym momencie, aby wygrać przydatne w grze nagrody.

Ekran koła misji
Wheel spin icon.png

Koło misji

Koło misji umożliwia wygrywanie nagród po ukończeniu misji. Wszystkie nagrody za obroty kołem zdobywane przez graczy zostają zapisane i można z nich skorzystać w dowolnym momencie. Dostęp do koła misji można uzyskać po kliknięciu ikony koła w lewym górnym rogu ekranu mapy świata.

Aby zakręcić kołem, wystarczy kliknąć przycisk Zakręć na ekranie koła. Poczekaj, aż koło zatrzyma się na nagrodzie, by ją odebrać.

Koło misji ma 5 poziomów, a na każdym z nich znajduje się osobny zestaw nagród. Poziom koła misji zależy od rangi gracza.

Poziom koła 1 2 3 4 5
Rangi 1-7 8-12 13-16 17-20 21-23

Nagrody

Koło jest podzielone na pewną liczbę odcinków, na których może zatrzymać się strzałka. Znajdują się na nich różne nagrody, takie jak:

Gracz natychmiast otrzymuje wylosowaną za pomocą koła nagrodę, którą może wykorzystać zgodnie z własnym uznaniem.

Jak odebrać nagrodę za obrót kołem misji

<videoflash>7bgAndbpUJg|640|360</videoflash>