Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Profil gracza

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ekran profilu gracza

Korzystając z ekranu profilu gracza, można dowiedzieć się więcej o osobach grających w światach gry Stronghold Kingdoms.

Informacje

U góry ekranu profilu gracza widoczne są najbardziej podstawowe informacje dotyczące wybranego gracza: nazwa użytkownika, najwyższy piastowany urząd wraz z regionem, ranga oraz liczba punktów uzyskanych na tablicy wyników.

Uwaga: Obok nazwy gracza widoczna jest nazwa najwyższego piastowanego przez niego urzędu oraz pierwszy z uszeregowanych alfabetycznie regionów, w których gracz piastuje ten urząd.

W środkowej części ekranu widoczna jest nazwa użytkownika i ranga gracza, pod którymi widać herb. Gracze mogą edytować swój herb po jego kliknięciu. Pod herbem znajdują się nazwy frakcji i domu, do których należy gracz, a także ich godło i flaga.

Awatar gracza

Awatar

Po kliknięciu nazwy gracza na tablicy wyników lub wyświetleniu profilu gracza widoczny jest wizerunek danego szlachcica lub szlachcianki. Wizerunek ten nazywany jest awatarem i może być edytowany na różne sposoby po wybraniu opcji Ustawienia\Edytuj awatara lub w profilu gracza. Płeć awatara determinuje również płeć rang gracza.

Osiągnięcia

W profilu gracza, w oknie podręcznym można zobaczyć osiągnięcia własne lub innych graczy wraz z powiązanymi z nimi informacjami.

Misje

W profilu gracza, w oknie podręcznym można zobaczyć misje własne lub innych graczy wraz z powiązanymi z nimi informacjami.

Wioski i stolice

Spis wszystkich wiosek gracza oraz stolic, w których pełni on rolę przywódcy, jest dostępny w menu rozwijanym. Kliknięcie dowolnej z tych nazw wiosek lub stolic powoduje przeniesienie do tego miejsca na mapie świata.

Komunikacja

Gracze mogą wysyłać do siebie nawzajem wiadomości za pomocą systemu poczty dostępnego w profilu gracza. Wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość, aby przystąpić do pisania wiadomości.