Tryb wakacyjny

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Tryb wakacyjny to nowa funkcja dostępna w grze Twierdza: Królestwa™, przeznaczona dla graczy, którzy w czasie urlopu nie mają dostępu do swoich kont. Przejście w tryb wakacyjny zapewnia graczom ochronę przed wszystkimi atakami, zarówno ze strony SI, jak i innych graczy w czasie jego działania. Jednak gracze nie mogą uzyskiwać dostępu do swojego konta aż do zakończenia czasu trwania trybu wakacyjnego. Produkcja, populacja, popularność, budynki oraz wszystkie inne aspekty związane z wioskami gracza pozostaną bez zmian, tak jakby gracz nic w nich nie zmieniał. Jedyną różnicą jest to, że nie można zaatakować gracza.

Aby aktywować tryb wakacyjny, wybierz Opcje trybu wakacyjnego z menu rozwijanego Moje konto. Do aktywowania trybu wakacyjnego niezbędne jest posiadanie aktywnego żetonu Premium na 7 lub na 30 dni. Tryb wakacyjny można aktywować dwa razy w ciągu roku kalendarzowego na czas od 3 do 15 dni.

Gracz nie może aktywować trybu wakacyjnego, jeśli jego konto nie istnieje od co najmniej 30 dni.

Tryb wakacyjny obejmuje wszystkie światy gry, w związku z czym po jego aktywowaniu wszystkie światy staną się niedostępne.

Wszystkie ataki wysłane przez gracza aktywującego tryb wakacyjny, które jeszcze nie doszły do skutku, zostaną anulowane po aktywowaniu trybu wakacyjnego.

Ataki nadciągające na wioski gracza aktywującego tryb wakacyjny, które jeszcze nie doszły do skutku, będą kontynuowane w zwykły sposób.