Turniej

Z Stronghold Kingdoms Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Turnieje[edytuj | edytuj kod]

Tourneys.png


Turnieje to czasowe konkursy, w których uczestniczą wszyscy gracze z danego świata w celu ukończenia jakiegoś zadania, np. “Liczba zabitych wilków”. Gracze są dodawani automatycznie do turnieju, jeśli zaczną wykonywać czynność związaną z zadaniem.

Ranking turniejowy[edytuj | edytuj kod]

Tourney Leaderboard.gif

Aby mieć pewność, że każdy gracz ma równe szanse na wygranie nagród, rankingi turniejowe podzielone są na trzy kategorie, zależne od rangi graczy:

  • Plebejusze - gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta - gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria - gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jeśli gracz awansuje podczas trwania turnieju, zostanie automatycznie przydzielony do odpowiedniej kategorii.

Uwaga: Rankingi turniejowe nie aktualizują się tak często, jak zwykłe rankingi. Może minąć trochę czasu zanim gracz pojawi się w rankingu z odpowiednim wynikiem.

Nagrody[edytuj | edytuj kod]

W każdej kategorii gracze walczą o trzy typy nagród. Pierwsze dwa typy zależne są od pozycji gracza w rankingu turniejowym. Trzeci typ otrzymają wszyscy gracze, którzy spełnili minimalne wymagania danego turnieju, np. zabili przynajmniej 500 wilków. To wymaganie będzie różniło się zależnie od rodzaju turnieju.

Aby sprawdzić co zawiera dana nagroda, kliknij ikonę ? obok nazwy nagrody na ekranie Turnieju.

Kiedy dostępna jest nagroda, ta ikona pojawi się na mapie świata. Nagrody otrzymane i odebrane pojawią się również na ekranie raportów.

Uwaga - W wersji iOS, Android, Mac i Windows 10 (wersja ze sklepu Windows) nagrody będą pokazane w lewym, górnym rogu ekranu po kliknięciu w przycisk Nagrody.

Poprzednie turnieje[edytuj | edytuj kod]

Możesz sprawdzić wyniki poprzednich turniejów, klikając w przycisk “Poprzednie turnieje”.